AVA CUP - LIGA STEAM

AVA CUP - LIGA STEAM


#16 2010-01-21 18:19:22

Drobny101

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-13
Posty: 20
Punktów :   

Re: GSHTEAM vs EPP

haha nice kurwa wiedziałem ze ten huj zmieni regulamin dlatego mam ss, masz juz chłopie taka reklame ze zaden tim na 2 edycje ci sie nie zapisze haha kurwa leze to sie nazywa liga nice tam kurwa OGIENNNNNNNNNNNN SIDEKKK HAJCIE 15 LATNI

Offline

 

#17 2010-01-21 19:12:41

fux

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-18
Posty: 2
Punktów :   

Re: GSHTEAM vs EPP

Wy się dobrze czujecie ? Zmieniacie regulamin w trakcie trwania KURWA turnieju? Znajomi pewno. Ja rezygnuje z takiego grania. ktos posadza mnie o chuj wie co moge grac gb

Offline

 

#18 2010-01-21 19:31:00

knx

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-17
Posty: 10
Punktów :   

Re: GSHTEAM vs EPP

Sidek ty dzieciaku zasrany, nie wiem co tu robisz, ale najchętniej jakbyś sobie stąd poszedł. Hajcie 15letni nawet zdania złożyć poprawnie nie potrafisz a i słownik jest Ci potrzebny.

Zaniżasz tylko poziom całej tej ligi swoimi bezsensownymi postami. Jesteś żałosny, dorośnij i wtedy wróć. Na miejscu Nex'a dawno bym Cię wypierdolił na zbity ryj z tego forum, bo wstyd.

I mam w dupie człowieku Twoje zdanie na mój temat, bo ja nie mam sobie nic do zarzucenia. Ja już sobie zdanie wyrobiłem o Tobie jak się odniosłeś do jednego z graczy w naszym temacie. Odnosić to się tak możesz na prywatnych wiadomościach a nie w temacie.

Pomijając już to, że się wpierdalasz z jakimś w.o do naszego meczu jak kilka dni wcześniej zgłosiliśmy dodatkowego gracza rezerwowego, z jego SID.

Wybacz drogi administratorze, ale musiałem to napisać. I nie piszę tego bez powodu !! Jeśli to ma być poważna liga, to z sidkiem z pewnością ona nie jest. Dzieciak myśli, że coś znaczy, a jest taki kumaty jak moja babcia w informatyce.

"urzywali" - no Boże widzisz i nie grzmisz..

Offline

 

#19 2010-01-21 19:36:43

Nex

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-10
Posty: 88
Punktów :   

Re: GSHTEAM vs EPP

Dobra, Umawiamy sie tak EPP i GSHTEAM wychodzą, koniec tematu.
Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpsychoterapia Piła wwsse przedszkole Piła